Home / אינטרנט ומחשבים / חברות it: אנשי המחשבים שלכם

חברות it: אנשי המחשבים שלכם

עסקים רבים מחשיבים חברות it כחברות שעוסקות בתחום מפחיד של סימני שאלה. אותם ארגונים מנהלים לעתים קרובות את תחום ה-IT שלהם טוב, אבל הם זקוקים ל"אנשי ה-IT, אנשי צוות שיודעים "הכול" על מחשבים שיהיה זין במשרד שלהם.

ברור שאיש צוות זה יכול להיות בקיא מאוד במחשבים ותשתיות, אבל לשם מה לשכור את שירותיו? בזמן שהוא מתקן את בעיות המחשבים המציקות שממשיכות לצוץ, הוא מוודא שכל התנהלות המחשבים בחברה פועלת חלק.

בואו נקרא לאיש המחשבים הזה יוסי

יוסי אוהב מחשבים ומבלה חלק ניכר מזמנו הפנוי בלימוד העדכונים והחדשות בתחום ההייטק. הוא מועסק גם בחברה פיננסית בה הבוס שלו משלם לו על מנת לטפל בתקציבי התאגיד. עם ההתקדמות בעבודתו, יוסי מבחין שהוא מבלה פחות ופחות זמן בבחינת מספרים ויותר זמן בתגובה לתקלות המחשבים של עמיתיו, או בפתרון בעיות ברשת.

הממונים של יוסי מעולם לא שקלו לשכור שירותי חברות it, מכיוון שיוסי מגיב באופן מדהים ופותר את סוגיות הטכנולוגיה הקטנות שצצות.

האם לדעתכם ליוסי יש אמצעים לבצע את תפקידו כראוי?

הממונים על יוסי עשויים להאמין שיוסי נהדר בתיקון בעיות מחשבים, אבל מה אם ניתן היה למנוע את הבעיות האלו ולהיפטר מכל הגורמים שמובילים לשיבוש תפקוד המחשבים? ליוסי אין את האמצעים, את התמיכה או את הזמן לספק תמיכה פרואקטיבית אותה יכולות לספק רק חברות it.

למרות שיוסי עשוי להמשיך לעסוק כל היום בפתרון בעיות בפורומים טכניים, העובדה שהוא אינו מסוגל לבצע את העבודה לשמה הוא נשכר במקור, מדגימה את אלפי השקלים של השבתה שנגרמה כתוצאה מחוסר תמיכה יעילה בתחום ה-IT.

אמצעים פרואקטיביים ומונעים מפחיתים כאבי ראש והפתעות באופן מערכתי

תנו ליוסי הפסקה, והעבירו את הטיפול במחשבים שלכם למיקור חוץ של חברות it שמתמחות בתחומן. תיקון בעיה של אימייל או הפעלה מחדש של השרת פה ושם אולי נראות כמשימות די קלות, אבל אם תתחילו לחשב את כמות השעות שיוסי בילה בביצוע תפקידים שאינם שלו, תזדעזעו!

במילים פשוטות, חברות it הן חברות שאחראיות לפונקציונליות של שירותי ה-IT והציוד של העסק. אנשי IT שומרים על טכנולוגיה מעודכנת, תוך ניהול תנאים בלתי צפויים ותקציבים צמודים על מנת לעזור בתמיכה בצרכי העסק.

שירותי IT עסקיים יכולים להיות מורכבים

במקרים רבים, אנשי IT פנימיים נאבקים לעמוד בקצב הצרכים ההולך וגדל של עסקים. כתוצאה מכך, חברות עומדות בפני הסיכוי להכניס עובדים נוספים או לחפש פתרונות אחרים. העסקת שירותי חברות it היא בדרך כלל התשובה הברורה עבור עסקים בעלי מודעות שרוצים להבטיח שיש להם את התמיכה הטובה ביותר בתחום ה-IT הזמינה בכל עת.

חברות it מציעות פתרונות למגוון רחב של צרכי IT שכוללים אבטחת סייבר, תמיכה בעבודת רשת, סינון דואר אלקטרוני, גיבוי ושחזור מאסון, ועוד. החשוב מכל, ניתן לתקצב בקלות שירותים אלו עבור עסקים, שכן הם משלמים חודשית על מנת לשמור על שירותי ניהול של חברת IT. זה הופך את העלויות לפשוטות בהרבה בהשוואה לספקי IT שגובים על פי אירוע.

 

About admin

Check Also

הכול על קניית בגדים חדשים לבעלך

לאחרונה בעלך מדבר איתך ללא הרף על כך שלמעשה אין לו זמן ללכת ולקנות לעצמו …